| Andy67 a întrebat:

Maine e ziua tatei si nu stiu ce cadou sa ii fac....trebuie ceva care sa nu coste bani.....Si nu ii plac scrisorile si chestiile de genul asta..ma puteti ajuta?

3 răspunsuri:
| tril a răspuns:

Ceva care sa nu coste bani.
O imbratisare calda, din tot sufletul la prima ora (nu seara cand vine de la serviciu), e cea mai buna.
Mie nu-mi place deloc cand toata lumea ma ignora toata ziua, iar seara vin abundent cu urarile. Parca ar fi uitat si le-a amintit cineva atunci, o fac din obligatie.

| WolfYTB a răspuns:

Pentru un parinte un simplu La multi ani si un Te iubesc sunt mai mult decat suficient. Daca vrei sa fie ceva frumos cauta o poza in familie si pune-o intr-o rama.Sau fa un album cu multe amintiri de ale voastre

| Transformice1 a răspuns:

Poti sa ii dai o poza de familie intr-o rama. Sau o poza care sa ii aminteasca de ceva placut.
Poti sa te trezesti inaintea lui si sa faci ceva ce ar trebui sa faca el in ziua respectiva.
Daca trebuie sa plece la serviciu poti sa ii pregatesti tu micul dejun