| monymonik a întrebat:

deci nu stiu ce sa fac si am nevoie de ajutorul vostru, duminica am fost la plaja cu mai multi prieteni si cu iubitul meu, am intrat eu cu iubitul meu in apa si el a VRUT sa ma bage la fund dar eu i-am zis ca nu vreau pentru ca eram machiata dde a 2-a zi si nu mi se sterse.se machiajul in tottalitate, el s-a suparat, a plecat si s-a dus in alta parte de plaja, putin mai tarziu eu impreuna cu o prietena ne-am dus la teu unde era si el, el a iesit din apa si mi-a zis sa plec sa ma duc la soramea (sora-mea fiind pe partea ailata de plaja) eu nu l-am bagat in seama, apoi am ramas eu cu el si cu ink 2 baieti,,, eu vb cu un baiat pentru ca avusesem o problema destul de grava cu el si a venit sa-si ceara scuze de la mine si sa-mi explice, ubitu meu cand a vazut ca vb cu un alt baiat a inceput, impreuna cu prietenul lui sa strige dupa fete pe plaja si sa le fluiere, eu la inceput nu mi-am dat seama ca el face asta ca sa ma faca geloasa dar apoi cand mi-am dat seama am continuat conversatia cu dani (baiatu cu care aveam o problema) si dupA aia am plecat, mai tarziu ne-am intalnit in statie pentru ca amandoi asteptam microbuzul spre casa dar el nu ma bagat in seama deloc, seara eu lucrez la un bar din sat de la noi, a venit el la bar si nu ma bagat in seama deloc, eu aM pus o mel trista; a care un prieten cu care venise el mi-a spus:"schimba mel ca incepe iubitu tau sa planga" (in mel era vorba de 2 indragostiti care se iubeau si nu puteau sa fie impreuna...)dar dupa aia a plecat si nu mi-a zis nici macar pa...si nu stiu acum ce sa fac daca sa mai contiunui cu el sau nu, mentionez ca eu ink tin la el, ajutati-ma va rog, nu stiu ce sa faccryingsad

1 răspuns:
| Mihaela_3187 a răspuns:

Hey nutrebuie sa fii suparata din cauza asta! Alo! Lasa-l un timp. Nu av sunati... deci lasa sa treaca un timp. Apoi asteapta sa te sune. daca nu te suna suna-l tu pe el si intreaba-l daca mai vrea sa fie cu tine sau nu sa-ti spuna direct! daca spune da super! daca spune nu spune-i : daca cinstit nici eu nu mai vreau sa ramin cu un om ca tine. K toate ca o sa te daora trebuie sa vada ca esti puternica. deci succes!