| Anamaria_4144 a întrebat:

deci povestea e cam incurcata am stat cu un tip prima data o luna si jumatate, m-am despartit de el din cauza unei fete desi ea nu stia in fine sh tot asa de inca 3 ori dar nu a mai durat mai mult de o saptamana jumatate si ultima data am stat 4 zile impreuna si credeti-ma de fiecare data ma facea sa ma simt speciala
tineam la el sh inca tin extrem de mult.mai exact un de voiam sa ajung: in urma cu cateva zile cea mai buna prietena a mea la sunat sh a inceput sa il intr despre mine... el a zis ca tine enorm de mult la mine sh ca ar vrea sa ne impacam, dar dupa a mai zis sh ca o fata din clasa e draguta dar cica pentru el nu are importanta, mi se pare foarte indecis tocmai de aceea am sh decis sa ma indepartez de el pentru ca penultima oara am suferit ff mult din cauza lui si nu am vrut sa se mai repete...deci concluzia:credeti ca mai tine la mine sau a tzinut vreodata cu adevarat, pls vreau raspunsuri sh niste sfaturi dk se poate. vot pentru cele mai bune sfaturi sh raspunsuri.:X:X:

4 răspunsuri:
| yomikutzaskumpy a răspuns:

Poate ca tine la tine mai ales ca i-a zis asta si la pretena ta si de fiecare data a stiut sa te faca sa te simti speciala.probabil e ceva la mijloc.cel mai bine ar fi sa vorbesti cu el si sa-i spui ca inca mai ti la el poate ca va impacatihappy

| sKiLL_9369 a răspuns:

Pai el inca mai tine la tine sau poate si-a dat seama cand a sunat prietena ta sa para ca inca mai tine la tine.Dar e mai bine sa nu te impaci cu el ca sigur o sa se repete din nou si o sa suferiicrying. astept fundita

| mariusell a răspuns:

Baga id asta sashasasha49 sunt sfatuitoare

| bibi_3968 a răspuns:

Deoarece i-a zis prietenei tale ca tine enorm la tine.sigur tine:*
Mai inceraca sa.i dai o sansa poate o sa va intelegeti mai binee:*