| NutellaFinetti a întrebat:

Deci...prietenele mele cred ca imi place de un baiat,dar mie nu imi place, si nu stiu cum sa le demonstrez...
Cand un baiat din gasca a zis ca hai recunoaste ca iti place de el si chestii din astea dar el nu era de fata.
Si cand mi-a zis chestia asta i-am zis si eu ca da...si tie iti place de prietena mea care era in bratele lui si nu il place stiu sigur asta.
Ea mi-a zis dupa ceva de genul: te vezi in primejdie si atunci arunci vina pe mine, sau ceva de genul asta
Cand cineva imi mai zice ceva de genul asta ce sa ii raspund? funda cel mai bun raspuns :*

2 răspunsuri:
| Danut_Popa_1961 a răspuns:

De obicei, la afirmatii de genul acesta, cu cat incerci sa te disculpi cu atat dai motiv de mentinere a subiectului.Nu intotdeauna trebuie sa raspunzi, e suficient sa ignori sau sa te comporti ca si cum ar fi o gluma.

| Codre a răspuns:

Nu nu`mi place(si fa fata astastraight face ) sau combinate cu baiatu`l pe care il placi sigur nu o sa te mai intrebe nimeniwinking!
Good luck:*!