| anonim_4396 a întrebat:

Buna deci sa imi spuneti parerile voastre.deci eu cand eram prin clasa a 10 a aveam in clasa un baiat care se lua de mine in sensul ca ii placea mult de mine dar eu nu ii dadeam atentie facea tot posibilul sa imi atraga atentia chiar la o ora mi-a tinut apararea insa intr-o zi el a avut un fel de iesire si a vrut sa puna clasa la cale sa chiulim toti la matematica si eu nu am vrut sa plec si el atunci s-a enervat si m-a luat in brate cu inca doi baieti si m-au scos afara din liceu iar eu am fost la directoare si i-am spus ce s-a intamplat ,plus ca am chemat si pe tata la scoala si s-a luat de el un pic.dar nu mai stiu exact daca i-a scazut nota la purtare cu pixul sau creionul dar cred ca de fapt a fost cu creionul.acum problema e oare el simte o anumita ura fata de mine pentru ce i-am facut?eu acum nu mai sunt in clasa cu el ca m-am mutat si in clasa a 11 a cand a inceput scoala a inceput sa se poarte frumos cu mine parca se schimbase total dar in momentul acela eu am plecat de la acea scoala.deci ce parere aveti mai este sau nu suparat pe mine?

Răspuns Câştigător
| Iolss a răspuns:

Nu mai este suparat.a fost o suparare de moment.Cred ca si-a dat seama ca agresit si nu trebuia sa faca asta si a fost suparat degeaba.Pentru ca multi se supara degeaba si apoi isi dau seama ca ei au gresit si le pare rau. Sper ca te-am ajutat!

2 răspunsuri:
| CrazyTeenager a răspuns:

Un fleac.

| sebysebyca a răspuns:

Ce chestie...si a vrut sa puna clasa la cale si si tu nu ai vrut sa pleci si el s-a enervat si el te-a luat in brate si te-au scos din liceu si ai fost la directoare si i-ai spus si l-ai chemat pe tata la scoala si s-a luat si de el si uite-asa si tot asa.ha,ha ha! parca e nepotul meu de pe verisor.