| gretablue a întrebat:

Deci sa va mai spun pe scurt o data : vorbesc cu un tip de 3 luni si il plac. vorbim in fiecare zi si se poarta foarte dragut. Unei *amice* ii placea de el. insa el a refuzat-o si nu au vorbit mult timp pentru ca ea il injura insa nu ii spunea in fata. Acum iar s.a bagat in seama cu el. el o face ipocrita si asa. dar nu stiu vorbesc in fiecare zi, la fel cum vorbesc si eu cu el. Tipa zicea ca vorbesc cu el ca sa o fac geloasa. Am plans pe tema asta, chiar imi venea sa nu mai vorbesc cu el. Totusi el ma place? Adica mi-a zis ca vrea sa ne vedem si se poarta foarte frumos. Pe ea o mai ia la misto cateodata. Ce ar trebui sa fac? Multumesc :*

2 răspunsuri:
| victor333 a răspuns:

Fute-l!

| alexandramarinescu a răspuns:

Buna.Spune-i ca il placi si intreaba-l daca vrea sa fi-ti impreuna. Daca zice Nu sa nu te superi deoarece mai ai sanse de incercarw. Funda?