| gretablue a întrebat:

Deci sa va mai spun pe scurt o data : vorbesc cu un tip de 3 luni si il plac. vorbim in fiecare zi si se poarta foarte dragut. Unei *amice* ii placea de el. insa el a refuzat-o si nu au vorbit mult timp pentru ca ea il injura insa nu ii spunea in fata. Acum iar s.a bagat in seama cu el. el o face ipocrita si asa. dar nu stiu vorbesc in fiecare zi, la fel cum vorbesc si eu cu el. Tipa zicea ca vorbesc cu el ca sa o fac geloasa. Am plans pe tema asta, chiar imi venea sa nu mai vorbesc cu el. Trebuia sa ne vedem duminica insa nu am mai putut eu si s-a suparat putin. Apropo pe ea o mai ia la misto sau vorbesc de scoala. Oare ce sa cred? Ma place? straight face

2 răspunsuri:
| Bizzle a răspuns:

Hey.
Ataseazate mai mult de el vezi daca iti raspunde la zambete sau glume chestii de genul. Vorbeste mult cu el sa se ataseze de tine din ce in ce mai mult.Mai intreaba prietenii daca stiu ce face el sa stii mai bine. Daca pe ea o ia la misto si o refuza inseamna ca nu ii place de ea si te place pe tine.
Succes!

| Teodoraaa12 a răspuns:

Eu cred ca te place. Daca nu te placea nu se comporta cu tine asa. Eu zic sa faci tu primul pas si sa-l intrebi. N-are ce sa ti se intample.winking