| qvalenn a întrebat:

Deci Sunt in Spania, nu am venit de mult timp aici siii nu imi place inainte eram incantata...si aici sunt pe clasa a8a...si in Romania eram la fel si vreau ca la anul in vara sa vin inapoi in tara dar problema e ca nu stiu pe ce clasa o sa fiu, o sa fiu pe a9a sau ma baga in a8a din nou? plss rasp repede

Răspuns Câştigător
| AndraDeeaBrockencyde a răspuns:

O sa fii pe a9a daca aduci niste acte de la scoala cum ca ai facut clasa a8a acolo.sau cate clase ai facut.winking sper ca am fost de folos funda?

1 răspuns:
| LoveKiddie a răspuns:

Clasa a 8a