| Beny_3119 a întrebat:

deci uite ce se intampla am avut un vis aseara si era vb de un criminal care ii omora pe copii numai pe o data si o tinea asa toata saptamana, in vis eram eu, inca doua fete si inca 4 baieti.Toata actiunea a inceput dupa ce ne-am culcat cu totii in corturi.Parintii nostri au disparut si am mai ramas decat noi nail biting Ne-am culcat cu toti crezand ca parintii nostri sunt in padure, dar nu erau.Na-m putut sa ajungem acasa deoarece eram foarte departe si puteam ajunge repede acasa doar cu avionul.Peste o saptamana si ceva din 7 am mai ramas 3 si ne-a prin ne dus pe un pod foarte vechi, dar din fericire am scapat. cei 2 pr de-ai mei s-au ascuns pe langa pod si l-a prins doar pe un baiat iar eu am alergat spre cea mai aproape casa, si am intrat acolo i-am explicat persoanei din casa si m-a lasat sa intru si m-a ascus intr-un dsulap incare nu se vede ca are deschizatore crying
Cand a venit omu ala criminal nu sstiu cum il chema i-a omorat pe toti din casa aceea iar pe mine nu m-a prins... Dupa ce a plecat m-am intalnit cu siguru ramas, Andrei, si am continuat sa alergam.Domnu criminal era in spatele nostru si alerga dupa noi.era gata sa ne prinda dar am ajuns la un aeroport si nu a mai putut sa vina dupa noi deoarece arata oribil! Avea niste ochi foarte mai :O si era cicatrizata!straight face||straight face|||||| l-am vazut din celalat avion si a inceput sa rada.Am ajuns in final la noi acolo eu cu Andrei am fost foarte bucurosi si am vazut pe parintii nostri in aeroport deoarece CRIMINALUL ALA! nu omora adulti ci copii, si i-a mintit ca ii aduce el acasa iar sfarsitul nu-l mai stiu dar l-am zisat de peste 5 ori
K de 2 ori intr-o noapte am cautat pe net si sa-r putea sa se int ceva rau spuneti-mi si mie ca in fiecare dimineata ma trezesc plangandcrying

Răspuns Câştigător
| alexdarkstar a răspuns:

De obicei astfel de probleme au o explicatie logica. Te tulbura ceva.Ar trebuii sa Nu te mai uiti prea mult la filme. Dupa cum se vede ai o imaginatie bogata, iar acest lucruprobabil ca amplifica lucrul pe care l-ai vazut in ceva mai rau sau mai bun in timpul somnului. Sper sa-ti reviibig grin Funda?

3 răspunsuri:
| xJelenaTrueLove a răspuns:

Ai o problema psihologica.Ai fost vreodata urmarita sau amentitata? Te uiti la filme de groaza nepermise copiilor? Esti superstitioasa?

Exista multe motive care mai de care. Daca mai continue cosmarurile astea incerca sa le explici parintilor tai si daca nu pot lua masuri mergi la un psiholog.

| mirukamiki a răspuns:

Faptul ca tu ai scapat e bine. dar? tu te uiti la filme e groaza pentru ca nu e bine?

| PotatoMustDie a răspuns:

Am avut si eu un vis de genul asta, dar la mine stiu explicatia... M-am uitat la "House of Wax". E vorba de 2 frati care ucideau oameni si ii puneau in ceara.