| RyGoLeTa a întrebat:

Degeaba am intrebat pe toata lumea cum se baga pozele,melodiile, videoclipurile de pe calculator pe telefon ca numai raspunsuri aiurea am primit.Deci va vor explicati-mi clar cum fac, bag cablul in telefon si in calculator... Funda+vot inteligent+vot folositor.P.s sa mearga.

Răspuns Câştigător
| AdiSR a răspuns:

Când îţi conectezi telefonul la calculator, pe ecranul telefonului nu-ţi apar 3 opţiuni?
Dacă îţi apare aşa ceva, mergi pe mass storage

6 răspunsuri:
| cole21 a răspuns:

Asta difera de la un telefon la altul. In primul rad trebuie sa iti instalezi cd-ul de la telefon si dupa intri acolo unde iti apare iconita de la programul instalat, eu dadeam la un Samsung la ceva cu media, imi aparea telefonul si le copiam ca pe stick dintr-o parte in alta

| RyGoLeTa explică (pentru cole21):

Am un Nokia N73, am bagat cablul de date in el si in calculator, am instalat in calculator demult Nokia Pc Suite cred cai Cd-ul lui, si cand il bag imi apare Nokia N73 scrie si atata ce fac dupa aia?

| RyGoLeTa explică (pentru AdiSR):

Pe mass storage, si pe urma? te rog spune-mi si iei funda si voturi.

| AdiSR a răspuns (pentru RyGoLeTa):

Pe urmă... nu-ţi percutează calculatorul nimic? Nu-şi face o partiţie nouă?

| AdiSR a răspuns (pentru RyGoLeTa):

Apropo, card în telefon ai?

| RyGoLeTa explică (pentru AdiSR):

Da de 2 gb

| AdiSR a răspuns (pentru RyGoLeTa):

Când îţi conectezi telefonul la calculator, pe ecranul telefonului nu-ţi apar 3 opţiuni?
Dacă îţi apare aşa ceva, mergi pe mass storage