| BeiiBiiiyoo a întrebat:

as dori sa va intreb unde se baga sticul de la telefon in calculator? nu stiu in ce mufa trebuie sa-l bag! daca se poata va rog sa-mi explicati pas cu pas si cum pot sa vad pozele de pe stic! va multumesc! cel mai clar raspuns va primi fundita!:*:*:*

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vrei sa zici cardul, nu stick-ul. are calculatorul card reader?

| Anonymus314 a răspuns (pentru anonim_4396):

Poate stickul are card reader?

Detalii.

| BeiiBiiiyoo explică (pentru Anonymus314):

Da are dar m-am descurcat intr-un final. multumesc mult oricum amandorura.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stii ce, ia toate gaurile la rand si vezi unde intra. imi bat gura de pomana.