| PussicatDolls a întrebat:

Buna dimi` tuturOr!love struckAzi ma voi duce sa`mi cumpar ochelari de soare da` singura culoare care este din modelu` pe care`l vreau este >galben.happy:Stiti cumva cu ce se asorteaza galbenu` cel mai bine in sezonu` asta? Ms mult.

1 răspuns:
| lady_5441 a răspuns:

Pai galbenul este o culoare de primavara-vara daca vrei sa dai bine combina-l cu verde(tricouri, pantaloni scurti )si daca te gandesti sa mergi la mare un costum de baie verde sau combinat galben cu verde
sper ca te-am ajutat Funda :d