| anonim_4396 a întrebat:

Ati simtit vreodata ca lumea crede ca sunteti timid/a desi voi sustineati ca nu e deloc asa? Daca da, va afectat aceasta apreciere? Va considerati o persoana timida sau prietenoasa?

3 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Ma consider o persoana cu toanehappy
Pot fi fericita acum si in urmatoarele 5 minute sa ma uit la cineva si sa trec cu privirea prin elwinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai cum sa considere ceilalti, nu ma afecteaza, parerea mea despre mine este primordiala, inseamna ca n-ai discernamant cum sa decida ceilalti pentru tine? Am fost o persoana timida, de un bun simt mostenit de la mama, iesit din comun, pana cand am observat, pe la 16 ani ca ceilalti isi bateau joc de bunul meu simt, ma atacau si in fata si in spate si de atunci am schimbat macazul, raspund oricarei impertinente, de ce sa raman datoare? nu-i frumos.laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Timida? laughing Noo! Sunt chiar sociabila.
Cunosc multe persoane timide. Le apreciez. Este foarte bine sa nu te bagi peste tot, sa ai anumite retineri.