| Casiana a întrebat:

Buna dimineata! Am auzit de un film numit "Exorcism of Emily Rose" imi puteti da un link unde il pot urmari online, sau de unde sa il descarc, de preferat sa il pot urmari online... L-am cautat toata dimineata si nu l-am gasit...Va rog! Multumeste anticipat! O zi buna tuturor!

Răspuns Câştigător
| Klara a răspuns:

Il gasesti pe youtube, pe partzi de la 1 la 14 mi se pare...

8 răspunsuri:
| SweetCandy a răspuns:

U chiar vrei sa te uiti l asta eu am dat search pe google si mi s-a facut pielea de gainacrying

| yuli10 a răspuns:

E un film foarte bun, dupa o poveste veridica. prezinta procesul in instanta dintre preotul care a realizata exorcizarea si doctorul care credea ca fata nu era posedata ci suferea de schizofrenie (sau cum se numeste :D)
http://www.mininova.org/tor/619896

| Casiana explică:

SwwetCandy, sunt si eu curioasahappy...

| Casiana explică:

Canarita, as vrea sa il vad din simpla curiozitate, te rog frumos, nu trebuie sa ne jignim...Multumesc pentru intelegere!

| canarita a răspuns:

Ce v-a apucat mai pe toti cu exorcizare si chestiile aste...beti putina apa sfintita ca poate va trece...

| iulia_5454 a răspuns:

L-am vazut mai demult nu mai retin chiar tot dar oricum tin minte ca a fost destul de creepy

| xxxnonamexxx a răspuns:

Poti sa il downloadezi de pe www.bestlzone.com este pe la o pagina cam... 20 si cv...
bafta

| bebe_7919 a răspuns:

Www.onlyzombie.com

se descarca in 15 min sau mai putin...