| croissant a întrebat:

Bună dimineața, am luat ieri un telefon Samsung s8. Am dat 19 milioane asa ca telefon imi place dar ma tot gandesc ca am dat o grămadă de bani. Ma gândeam sa îl returnez. Voi ce ma sfătuiți?

Răspuns Câştigător
| IonutCG90 a răspuns:

Buna dimineata. Daca vorbesti in lei vechi e ok daca vorbesti in nou e din aur purbig grin. Fiind Samsung da. Pe Huawei si Iphone as da dar pe Samsung ba. Daca este chiar bun, vad si pe Emag ca pretul corespunde cat de cat cu piata, sa-l porti sanatos/sanatoasa.

3 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Dacă nu îți convine acel telefon du-l înapoi.

| gogu220 a răspuns:

Dacă au mai rămas bani în prtofel după ce l-ai cumpărat, nu îl returna. Un S8 te scoate din anonimat. Îţi dă încredere în tine. Te face mai încrezătoare dar şi mai responsabilă, pentru că trebuie să ai tot timpul grije să nu il scapi sau să îl uiţi pe undeva. Dar gândeşte pozitiv, până va fi depăşit mai durează.
Chiar dacă sunt şi telefoane mai scumpe.

| ibaal a răspuns:

Daca asta simti, du-l inapoilaughing
Altfel imagineaza-ti ca il scapi si spargilaughing
Sa vezi atunci regretbig grin