| anonim_4396 a întrebat:

Buna dimineatahappy. Am o intrebare caruia chiar nu stiu sa i dau singura un raspuns.De ceva timp incerc sa-mi contectez USB-urile la calculator dar nu merge.Incerc sa imi descarc poze de pe telefon dar nu se conecteaza. Ce as putea face sa mearga?
Dau fundita:*.

Răspuns Câştigător
| xAnniie a răspuns:

Si eu la fel. Eu am un Samsung Corby, dar nu ma lasa. Trebuie sa bagi o parola a calculatorului. Daca este ca si la mine, dupa ce bagi USB-ul, trebuie sa iti apara ceva de genu " Hardisck...", unde iti cere un username si o parola...
Sunt niste date pe care le programezi cand iti instalezi window-ul
Cu atat pot sa te ajus.Sorry sad