| monicaaa17 a întrebat:

Va plac fetele rele sau cuminți?

8 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Cele sincere, serioase imi plac

| Drimmero a răspuns:

Imi plac cele educate si care sunt asumate cu coloana vertebrala, care stiu sa spuna pe fata ce si cum. Nu stiu ce inseamna pentru lume rele/cuminti. Am uitat sa precizez ca pe langa educatie si asumare ar trebui sa aiba si minte destul de buna.

| Celcestietot a răspuns:

Fetele bune, cu onoare si o judecata dreapta in principal, sunt calitatile esentiale.

| Sofer a răspuns:

Sa fie cam jumate din fiecare.

| Goete a răspuns:

Cele rele... despre asta as putea sa povestesc?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce înseamnă rele și cuminți?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Îmi plac ambele. Mai ales alea care arata bine. Indiferent cum sunt.
Acum nu știu exact la ce te referi când zici cuminți sau rele, îmi plac tipele care știu să tacă când nu e necesar sa-si deschita gura. Feminine și cu bun simt. Dar în același timp le ador și cele care au o doza de răutate in ele, ce nu pot sa explic in cuvinte dar e, și e buna rău.

| ruddy a răspuns:

Daca ma duc la un party, prefer fetele relelaughing. Daca e vorba de o relatie serioasa, atunci prefer o fata cuminte, sa nu am surpize apoilaughing