| Patrăţel a întrebat:

Buna dimineata. Daca din albumul de poze de profil,de pe facebook,vreau sa pun din nou o poza de acolo,pe care am mai avut-o, o sa imi ramana like-urile? happy

6 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Da,o sa-ti ramana

| madycumada a răspuns:

Da, o sa-ti ramana. O sa-ti spuna ca ai mai folosit acea poza pentru profil, si o sa trebuiasca sa dai ok pentru ca te intreaba daca vrei sa o folosesti din nou. Bafta!

| darrio2007 a răspuns:

Iti vor ramane doar la poza la care ti s-au dat like-urile.Totusi nu vad rostul.Ma rog, e problema ta.

| Dariusuu a răspuns:

Categoric.

| TeodorTaT a răspuns:

Nu o sa-ti ramana like-urile deoarece este ca si cum ai incarca o noua poza pe fb.

| DeDeDe83 a răspuns:

Da o sa iti ramanahappyimi dai funda plss?