| anonim_4396 a întrebat:

Buna dimineata, imi cer scuze de categori
Ca deoboicei am data-o in "bara " si numai stiu ce sa fac.
E vorba de situl de socializare FB.
Ce am facut, am doua conturi si am vrut sa le pun pe amandoua pe acelasi email [ ceea ce am realizat ca nu se poate, dar in fine ]
. Cand am pus emailul pe contul pe care nu prea intru [X], am verificat email totul ok, cand sa intru pe celalalt pe care intru tot timpul [Y] pauza, nu imi dadea voie.
Am schimbat adresa de email de la X am pus alta, iar la Y ma pot autentifica doar cu nr de tel.
La Y cand incerc sa pun o adresa de email nu imi da voie, nici macar o adresa alternativa, iar in locul unde ar trebui sa fie o adresa imi arata niste numere.
Ce trebuie sa fac?
Nu ma luati la misto happy... ca pot si eu
Cine vrea sa ma ajut bine, cine nu "La revedere"
O zi buna!

3 răspunsuri:
| AllForOneAndOneForAll a răspuns:

Ciudat...din cate stiu nu-ti da voie.cred ca e blocat

| Diannnaa18 a răspuns (pentru AllForOneAndOneForAll):

Pe cont ma pot loga doar cu nr`ul de telefon

| denice1803 a răspuns:

Si eu cred ca e blocat.