| SalamdePorcpentruTriviaAmuzante a întrebat:

Buna dimineata!
Mi-a murit bunicu crying mama este foarte suparata si plange... e si normal doar i-o murit tatal dar vreau sa va intreb cum s-o ajut sa treaca peste?sad
Sunt si eu suparata ca eram foarte apropioata de bunicul meu si mi-e greu dar o inteleg pe mama ca i-o murit un parinte si e o durere foarte mare in sufletcrying
Va rog din suflet ajutati-ma cu un sfat ceva s-o mai incurajez pe mama crying
Multumesc.

1 răspuns:
| VampireKnight a răspuns:

Nu are cum sa treaca. va trece de la sine dar nu te astepta sa treaca prea repede. ma rog imi pare rau de bunicul tau. Si ca sa o incurajezi spune urmatoarele : stiai ca asta se va intampla pana la urma toti venim pe lume cu un scop iar dupa ce nil indeplinim ne ducem toti suntem asa si mie mi-a murit bunica si asa l-am incurajat pe tata.