| Prankster6 a întrebat:

Din acest an m-am mutat la o noua scoala, aici totul e mai greu deoarece e o scoala mai buna. In a 4-a banca, eu stand in prima sta un baiat (hai sa-l numim X) si iubita lui (hai s-o numim Y). Aceasta fata mai are o sora geamana, (Cristina) iar ea e mult mai detreaba. Mereu cand ma uit in spate X ma priveste cu niste ochi stralucitori si un zambet mic, inofensiv, vrand sa spuna ceva... Ideea e ca incet incep sa ma indragostesc de acest tip misterios, nestiind aproape nimic despre el. Nu e genul nesimtit si bataus. E un baiat extraordinar, dar... el e cu Y si ea, nu stiu, nu vreau sa-mi dau cu parerea dar nu e tocmai genul lui. Am auzit prin clasa ca el sta cu ea doar asa, pentru ca ea stie deja prea multe despre el. Y vede cand ma uit la el si se enerveaza, luandu-ma la intrebari prin pauza.

Ce sa fac!?

Poate el chiar o place numai ca nu vad nimic ce sa semene a iubire.
happy
Ceva sfaturi, va rog, ofer funda!

Răspuns Câştigător
| Raluca_5709 a răspuns:

Poate ca ar trebui sa vorbesti cu el, sa il intrebi ce simte pentru fata respectiva pentru ca astfel te-ai convinge daca exista cu adevarat o atractie intre voi,
cat despre fatfrumosbaros fii mai 'bland' dat fiind ca e un site conceput pentru a-i ajuta pe ceilalti