| Useria a întrebat:

Buna din nou! Mai am o mica problema...Fostul meu prieten mi-a cerut sa ma impac cu el, iar eu l-am refuzat. L-am rafuzat pentru ca nu prea credeam eu ca ma respecta, ca ii pasa de mine, si aseara cand ne-am intors de la scoala, a vrut sa stam de vorba si-mi tot zicea ca lui ii pasa de mine, ca de ce nu vreau sa ma impac cu el, se tot apropia sa ma sarute iar eu il indepartam, dar i-am tot spus nu foarte greu. Mi-a fost greu sa il refuz...si as vrea sa ii explic, el nu vroia sa se stie ca suntem impreuna ca cica fac baietii "caterinca" de el. I-am zis ca asta inseamna ca nu ii sunt prieteni. Vreau sa ii explic ca eu vreau sa ma impac cu el, dar sa nu mai ascunda nimic. Cum sa fac asta? Spuneti-mi si parerile voastre. Multumesc mult.

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Nu are rost sa te impaci pentru ca iar o sa regreti pasul facut. Omul nu se schimba daca asa are firea lui rea sau buna.

2 răspunsuri:
| Useria explică:

Aveti dreptate, a devenis chiar un INSENSIBIL INCURABIL!

| aryenutzaa a răspuns:

Sunt de acord cu Spetsnaz daca el te iubea cu adevarat nu trebuia sa tina ascunsa relatia voastra asta inseamna ca nu te respecta ori avea ceva de ascuns.