| victoria1997 a întrebat:

Buna din nou, TPU! Ce mai faceti? Am si eu o intrebare pentru fete: E bine sa ma sarut cu iubiteul incepand cu prima intalnire? Mi-a spus cineva ca relatia nu va dura mult daca fac asta.E adevarat?

3 răspunsuri:
| libertat a răspuns:

Nu conteaza cind te saruti. daca te saruti la prima intilnire sau a 30 intilnire este acelasi.Si nu conteaza.

| Lovelyix a răspuns:

Nu prea e bine. O sa ii pari cam obsedata,, eu asa zic

| sekretik a răspuns:

Uite draga! imi spunea si mie asa ceva, dar am incercat sa vad si eu ce rezultat va avea.in seara cand m-a petrekut acasa iubitul am acceptat si m-am sarut cu el, acum peste o luna voi avea un an de cand sunt cu el impreuna.succese.in viata adesea ori se intimpla foarte mult, unele reusite si unle nereusite.