| anonim_4396 a întrebat:

Intrebare pentru fete.
Ati face sex cu un baiat de la prima intalnire?
Cu ce ar putea sa va convinga un baiat sa o faceti de la prima intalnire?

17 răspunsuri:
| Dominicc a răspuns:

Ce rahat.

Se poate ma, se intampla si asta si fara ca fata sa fie cum zic majoritatea "*****" si nu trebuie sa fi nici milionar, miliardar sau nu stiu ce masina sa ai.

Cand iesi la intalnire. trebuie sa se simta bine fata cu tine, langa tine.
Atata timp cat e interesata de tine, te place, ii place la tine mai tot. ce o intereseaza pe ea. e ok. Inseamna ca e atractie sexuala. Sau asta poate venii pe parcurs.

Bine. o intalnire poate dura si 3 ore.
Si 4 ore sunt cam minim pentru a ajunge la sex c o femeie de la o intalnire.

Cat despre prima data, sunt 1000 de motive pentru care ar face asta.

Are si ea chef, se simte atrasa de tine, vrea doar aventura, nu a mai facut-o de mult timp, simte siguranta in tine. smd.

Bine, nu ma refer la fete de pana in 18 ani happy Ci la persoane stabile emotional si care stiu ce vor.

Cat despre curva in sus, curva in jos! ce pana mea?! sunt si ele tot femei, si fiecare are in cercu social "una" care o credem asa.

Si cu dragostea la prima vedere, e de fapt atractie sexuala!

Asa stiu si eu povesti. Era un tip care s-a dus la intalnire seara si dimineata era la tipa acasa dupa o noapte...

Spor!

| DeeaMarry a răspuns:

Nu!
Nu ar putea.

| Jhfdfd a răspuns:

Nu nu ar putea sa ma convinga nimeni la prima intalnire cu nimic, in niciun fel.:O

| raluk27 a răspuns:

Daca esti vreun milionar, daca o imbeti/droghezi, daca e c... sau ninfomana, poate ai sanse de la prima intalnire. Altfel, ma indoiesc.

| Bivolu69c a răspuns (pentru raluk27):

Mai naspa e daca nu vrea sa bea, ca daca ar bea i-as lua cate beri poate sa bea ea si as duceo acasa pe urma

| subfocus a răspuns:

Eu stiu pe unu care a mers cu o curva la cofetarie... deci nu ma mai mira nimic

| hitman112 a răspuns (pentru subfocus):

laughing Fraieru! Nef**t si cu bani luati.rolling on the floor

| ChristinaGM a răspuns:

Nu as face si nici n-ar putea sa ma convinga. Vreau sa fac sex doar cu sotul meu(cand ma avoi casatori)

| AmaToaRea a răspuns:

Categoric NU! Nu cred ca se "vinde vreo fata asa usorwinking in afara de cele de pe centruralaughing

| anonim_4396 explică (pentru AmaToaRea):

Cred ca nu ai idee de lumea reala laughing nu numai alea de pe centura se culca cu cineva doar din prima noapte stai lin

| AmaToaRea a răspuns (pentru anonim_4396):

Unde crezi ca traiesc?laughing

| anonim_4396 explică (pentru AmaToaRea):

Tu sti, referitor la ce a spus jupuitu, sa stii ca sunt si pitipoancele care fac sex la prima intalnire si alea sunt de la 15 ani pana la dq stie ce varsta, odata piti asa ramane toata viata.bye

| Bivolu69c a răspuns:

Numai virgine pe aici laughing

| partyyy a răspuns:

Nuuuu si nu ar putea sa ma convinga in niciun fel.

| ღღღFloryღღღ a răspuns:

Nu.Pentru ca daca m-as culca cu el de la prima intalnire as parea o c***a

| youangel a răspuns:

Sex la prima intalnire? In nici un caz...din punctul meu de vedere doar cele de pe centura fac asta sau obsedatele de...

| Gabitsa18 a răspuns:

Dar atat de nesigur esti pe tine, incat nu vrei sa te cunoasca mai bine de teama ca nu va mai vrea sa o faceti mai incolo? laughing Dupa parerea mea, baietii care le place sa faca acest lucru, au un carcter slab si sunt complexati de interiorul lor, lasand sa actioneze doar exteriorul laughing. Urata intrebare :-s