| ItsMaxi a întrebat:

Buna din nou TPU broken heart mai demult am pus o intrebare despre o posibila relatie, intre mine si un baiat....insa nu mai stiu exact ce sa cred se pare ca sunt impreuna cu un baiat dar, ma simt prost si nu din cauza ca el ar avea efecte sau altceva. mi se pare o persoana simpatica...si draguta, insa zilele astea am iesit pe afara si vroiam sa vorbesc cu el, poate sa ne vedem, desi imi era rusine. asa ca o prietena de'a mea s-a gandit sa'l sune sa'i faca o mica gluma (farsa) deoarece cand incerc sa'l contactez imi zice mereu cine sunt straight face, si ma simt asa de prost sad asa ca bff'ul meu l-a sunat si i-a spus ce faci iubire" rolling on the floor) iar acesta a spus din nou cine'i la tel Cristina, (prietena mea) ia raspuns ca as fi eu doar ca nu inteleg cum, el i-a spus ca nu'i vocea mea si daca mai facem d'astea se supara si pe ea si pe mine. stiam c'o sa mearga prost farsa asta stupida de la bun inceput i'am explicat sa n'o faca n'am mai vb cu el de atatea zile oare o mai fi suparat dar faptul ca pe mine ma intristeaza supararea lui e un chin. ce sa fac iar ieri cand am incercat sa dau de el zicea ca are treaba

Răspuns Câştigător
| Viviluka a răspuns:

Ati gresit enorm si prietena ta nu are dreptul sa faca un lucru fara acordul tau. Astea sunt copilarii si poate baiatul ala chiar nu are chef de astfel de copilarii. Iti zic eu ca si tu te-ai enerva daca el ar fi cu prietenul lui si ti l-ar fi dat pe ala sa vorbesti cu el la telefon dandu-se drept el.
Si legat cu faza cu " cine esti ". Incearca sa vorbesti cu el si sa ii zici " uite ma simt foarte naspa ca mereu ma intrebi cine sunt. Daca tot nu sti salveaza numarul ala in agenda sa iti dai seama odata cine sunt si explica-mi cum cand te sun eu ma intrebi cine sunt si cand te-a sunat prietena mea si s-a dat drept mine ai zis ca nu e vocea mea. Atunci ma rog cum ti-ai dat seama? "
Si apropo cere-ti scuze pentru asta si vorbeste cu el legat si e faza cu " am treaba " spune-i frate ca simti si tu nevoia sa stai cu el, ca vrei sa va vedeti mai des si chestii din astea. Si daca tot face pe morocanosu eu zic sa il lasi ca indiferenta asta a lui strica si tu nu te mai " chinuii " degeaba