| CottonCandy a întrebat:

Buna din nou.:* vreau sa-mi albesc dintii dar` nu prea stiu cat costa. Aveti idee? V-ati albit dintii? Unde si cu cat?:d [locuiesc in Constanta]
Fundoi.:*

Răspuns Câştigător
| Andarock a răspuns:

Nu e cazul. Daca te speli in fiecare zi de 3 ori (dimineata, la pranz si seara) este mai bine decat cu tot felul de lasere de albire (oricum costa destul de mult si dureaza numai vreo 2 ani si nu e sanatos sa ti albesti!).

1 răspuns:
| cosmin21 a răspuns:

Costa cateva milioane si poate ajunge la zeci de milioane, pretul variaza de la cabinet la cabinet, cel mai bine ar fi sa te interesezi la un cabinet de stomatologie, ca sa iti spuna concret.