| Anileda a întrebat:

Buna!
Dintre cei doi caini ai mei, o catelusa este foarte rea, si mama vrea sa o ofere altcuiva ca nu o mai suporta ca musca si ca nu sta nici macar la baie.
Eu nu vreau deloc sa o ofere altcuiva sad, dar ea zice ca o da si vorbeste serios nu o spune doar asa, chiar a gasit pe cineva, dar sta la tara si eu nu vreau ca ea sa stea afara deoarece nu este obisnuita, cum as putea sa o fac pe catelusa mea sa nu mai fie asa agresiva, nu vreau sa o dea.sad sad si mamei ce as putea sa ii spun?
Pls help me.
sad Va multumesc

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| rebecca_9144 a răspuns:

Ia un ziar, mototolestel, infasoara-l cu ata de la un cap la altul.si de cate ori face vreo nazbatie ii arati ziarul infasurat cu ata si de atunci nu va mai face acel lucru... ii este frica de ziarul acela... fundita>?:d