| roxana94 a întrebat:

Diriginta noastra ne-a propus sa facem in clasa dulapioare pentru fie crae, ca sa nu mai tinem cartile in banci. Noi am platit 87 de lei pentru un dulapior de 60x30 cm. Cei care au mai facut dulapioare aproximativ cat au costat?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Noi nu am facut un dulapior am luat un dulap jos era un dulapiorhee hee cu 2 usite, destul de marisor si deasupra ceva mai mare cu vreo 3 etaje si sticle, dulapul e ceva marisor am dat cam vreo 2 mil