| Anusca152002 a întrebat:

Bună, doresc să aflu părerea voastră. Eu am 15 ani si imi place de un băiat de 13 ani si lui de mine ii place. Noi suntem dintr-o școală vorbim la fiecare recreație si persoanele care ne cunosc be judeca si sunt împotriva noastră să ne întâlnim! Ce să facem noi? Da-ti sfaturi va rog

1 răspuns:
| francut a răspuns:

Nu diferenta de varsta e problema ci varsta voastra. Sunteti mult prea tineri pentru asa ceva. Ocupati-va voi intai de invatatura.