| ZeeK a întrebat:

doresc sa ma ajutati si pe mine spunandu-mi in ce m-as putea costuma de hallowen, totusi nu ceva excentric, dar nici ceva aproape inexistent...straight face

5 răspunsuri:
| mjalex98 a răspuns:

Eu sincer o sa ma costumez in hippie. Imi place jimmi hendrix si rockul classic, am patul lung si toata lumea imi spune Jessus... deci mi se potriveste + mi se potriveste ( nu mi se pare prea excentric ). sper ca te-am ajutat

| angelsaredickswithwings a răspuns (pentru mjalex98):

Esti proful de desen cumva O.o?

| mjalex98 a răspuns (pentru angelsaredickswithwings):

Wtf nu?laughing sunt un pusti de 13 anilaughing

| angelsaredickswithwings a răspuns (pentru mjalex98):

Proful de desen : are parul lung, ii place acelasi gen de muzica si i se spune jessus

| mjalex98 a răspuns (pentru angelsaredickswithwings):

Lol epicbig grin