| anonim_4396 a întrebat:

Buna dragilor :* am 14 ani in curand 15 si nu stiu cum sa scap de cosuri, nu vreau sa renunt la machiaj ( fond de ten, pudra, etc) insa nu vreau sa mai am nici cosuri. ma puteti ajuta va rog, nu le mai suport!

Răspuns Câştigător
| RoyalPurplePain a răspuns:

Nu te teme, cosurile dispar la fel cum apar:dintr-o data. Exista unele solutii care grabesc disparitia cosurilor, sau poti pur si simplu sa te dai pe fata cu spirt, sa pun comprese cu ceai de musetel, sau sa iti faci masca din galbenus de ou si ulei de richin.Aceste metode le-am incercat si eu, la mine au fost rezultate bune.Fireste,nu vor disparea de la prima aplicare, dar, dupa vreo 4-5 "sedinte", se vor vedea clar rezulatatele.Din nou, iti spun din proprie experienta. Sper ca te-am ajutat! happy

1 răspuns:
| Balazs_Anna-Dena_1998 a răspuns:

5 capsule de aspirina(pisate..contin mult acid de siliciu) amestecate cu o lingura miere 1 iaurt integral, aplica un pic in spatele urechi ca sa vezi daca nu esti alergica https://www.facebook.com/denisa.balazs in caz de nelamuriri nu ezita sa ma intrebi