| NiiaaaaRr a întrebat:

Buna dragilor! Buna TPU!
Am si eu o intrebare pentru voi.
As vrea sa fiu cunoscuta in scoala mea si asta intr-un mod placut happy
Adica nu sa nu vrea nimeni sa stea cu mine, ba din contra.
La unele clase au zis copiii de acolo ca eu si inca o prietena foarte suntem cele mai frumoase dintre clasele de a sasea.Si mai e ceva, as vrea sa arat mai bine si nu stiu cum.Si as vrea sa slabesc mai repede dar nu stiu cum deoarece sport nu mai am voie sa fac pentru ca am o problema la genunchi.
Vreau sfaturi va rog!; D

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa mananci cat mai multe fructe din care iti plac tine: capsuni, zmeura, afine si sa reduce consumul de fast food-uri! Ca sa devii cunoscuta in scoala trebuie sa devii mai sociabila, sa zambesti mai mult si sa comunici cu cat mai multi copii! Incearca sa le spui complimente frumoase! Numai bine! happy

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ai o singura solutie sa devii cunsocuta, apreciata si cautata: sa pui mana serios pe carte si sa iei numai note de 9 si 10, in felul asta atragi admiratia profesorilor si a colegilor, care se vor ingramadii sa se imprieteneasca cu o eleva atat de buna si de desteapta.

| NiiaaaaRr explică (pentru Violleta2022):

Pai eu chiar iau numai note mari, adica am numai note de 10 si doua de 9
Mersi pentru raspuns!happy

suntserios
| suntserios a răspuns:

De slabit slabesti avand grija ce si cat mananci.

Cat despre cum sa fii placuta... e simplu trebuie sa fii buna cu cei din jurul tau. Cu toti, indiferent daca ei sunt cool sau nu.

| dullcat a răspuns:

Buna.Popularitatea vine de la sine atunci cand esti cea mai buna varianta a ta.Incearca sa reduci din consumul de zahar(alege fructe, miere, curmale etc. nu dulciuri din comert) si vei vedea imbunatatiri inclusiv in ce priveste silueta.Bafta!