| DDN a întrebat:

Dupa cum am mai spus, am acele probleme grave in familie. Iubitul meu mi-a propus la inceput sa ne mutăm impreuna in Bucuresti. Dar acum ca s au agravat probleme cu familia mea, si parintii incearca sa ne desparta, el s-a gandit sa merg la el in oras si sa ne mutam acolo, in Deva. Nu stiu ce sa fac, ma gandesc ca daca raman in Bucuresti o sa am mereu parte de neliniste, scandaluri, iar daca merg l el, tot or sa iasa discutii. Vreun sfat?

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu zici nimic despre ceea ce genereaza problemele mutarii. Sunteti majori? Va intretineti singuri? Daca da ce mai conteaza unde va mutati? E doar treaba voastra

| DDN explică (pentru suntserios):

@suntserios avem 21 de ani. El lucreaza iar eu sunt la facultate si vreau sa ma angajez part time