| LittleLady a întrebat:

e adevarat ca acum la mate-info nu se mai face geometrie? am un verisor care a trecut in clasa a 12a si a zis ca intr-a 11a nu aumai facut geometrie, ceea ce nu cred.
VOI CE PARERE AVETI?

3 răspunsuri:
| Flydream a răspuns:

Poate numai in clasa a 11 nu a facut insa intr-a 12 face suta la suta sigur.

| Ellie01 a răspuns:

Depinde de programa. Poate ca in clasa a 11a nu se face geometrie, nu am de unde sa stiu pentru ca nu am ajuns acolo, insa in patru ani de liceu te asigur ca ai sa te intalnesti cu geometria, fie ca e plana sau in spatiu.

| allynneell a răspuns:

Da...