| anonim_4396 a întrebat:

Sunt clasa a opta si ma gandeam sa ma duc la mate-info. Ce parere aveti despre profil?

5 răspunsuri:
| ShaOfHatred a răspuns:

E un profil greu.O sa faci matematica cat duce carul. Celelalte materii o sa poata fii neglijate putin deoarece se pune mult accent pe matematica. Sa nu fii prea hype legat de mate-info, o sa te plictisesti de invatat pana la urma. Dar in momentul de fata e un profil de viitor daca vrei sa megi pe slujbe legate de calculatoare sau la poli.
Ma rog, bafta in decizia ta.

| Harley18 a răspuns:

Este un profil de viitor, buna alegere.
Iti place matematica?

| Alex1102 a răspuns (pentru Harley18):

Da, imi place. Multumesc pentru raspuns! happy

| Harley18 a răspuns (pentru Alex1102):

Cu placere!