| lolyyypoly a întrebat:

e cam complicat dar totusi as vrea sfaturile voastre fiindca am auzit ca sunteti cei mai buni :d. Deci vorbesc cu un baiat dar am aflat ca tatal lui este var cu tatal tatalui meu :d. Voi ce credeti...esti ceva iesit din comun ca noi doi sa fim impreuna? va rog frumos sa ma ajutati. Funda. Multumesc mult.

Răspuns Câştigător
| funky7up a răspuns:

Nu cred. Daca va iubiti cu adevarat o sa treceti de toate greutatile si o sa fiti impreuna. Acum voi decideti eu nu cred ca esto o problema grava.
Asta e parerea mea daca vrei asteapta si parerea altora! Bafta cu relatia!

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e nimic iesit din comun

| Bijutierul1 a răspuns:

Oricum vei face ce vrei tu... majoritatea iti vor spune sa o lasi balta si cred ca daca poti si nu esti deja indragostita ar fi cel mai bun sfat de urmat, dar daca nu reusesti incearca sa tii o perioada ascunsa relatia, poate ca intr-un final iti vei da seama ca a fost doar un capriciu si totul va trece de la sine fara taraboi in familie! cred ca mai e o problema :diferenta de varsta dintre voi happy

| lolyyypoly explică (pentru Bijutierul1):

E de 3 ani diferenta de varsta.

| Biskuit3 a răspuns:

Eee ce problem sa fie?tongue. cheamama la nuntahee hee