| anonim_4396 a întrebat:

Buna e normal ca la virsta de 16 ani sa am doar 1.62 inaltime..mai am sanse sa cresc?

3 răspunsuri:
| RoxRoman a răspuns:

Eu imediat fac 17 ani si am 1.60..nu e ceva grav. si am prietene care sunt mai mici decat mine...sau de exemplu verisoara mea are 23 de ani si are 1.59... poti creste. daca vrei practica ceva sport, inot sau baschet

| ToySolider a răspuns:

Stai Linistit/a ca o sa mai cresti pana pe la vreo 21 de ani...eu am 18 ani si am doar 1.66.Deci nu te ingrijora o sa mai cresti happy

| Tukina1234 a răspuns:

Normal ca mai poti creste happySi eu imi faceam aceleasi probleme pentru ca am 11 ani si am 1.47 si cea mai inalta colega din clasa mea are exact inaltimea ta.Adica este mult prea inalta pentru varsta ei.Credema nu trebuie sa fi inalta ca sa fi cineva in lume trebuie sa fi tu asa ca nu-ti mai fa griji! happy