| brunetteee a întrebat:

este adevarat ca daca faci abdomene in fiecare zi dai jos din solduri si burtahee hee?

4 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Foarte adevarat. Daca le faci bine (ca la carte), si cit mai multe pe zi.

| T. AC a răspuns:

Nu e de ajuns doar atat trebuie sa faci destula miscare cu abdomenele tr sa ajung la 400 pe zi repet 400 PE ZII 2 acum 10 mai tarziu asa o tii cateva zile o saptamana 2 pana cand ajungi sa le poti face abia atunci corpul ajunge in punctul de incalzire si transpiri se ard grasmile din miscare si dai jos suficient numai ca trebuie sa te tii de ele zilnic daca vrei sa observi diferente, a si miscarile astea ajuta digestia sia functioneze bine. multa bafta si spor la antrenament (coechipiera mea de la lupte a slabit asa in 6 saptamani 8kg ca altfel nu o lasau sa se inscrie)

| zhady a răspuns:

Burta sa da jos prin alimentatie, poti sa faci 100000 de abodomene/zi ca e egal cu zero. Grasimea ca sa dispara trebuie transformata in lucru mecanic. Este imposibil sa slabesti doar intr-o mica suprafata a corpului, pierderea de kg in plus se face uniform, de pe tot corpul, faza cu abdomenele face parte din folclor, bafta.

| Matzaa a răspuns:

Evidenthee hee
Incearca si ai sa vezihee hee