| M.T a întrebat:

este adevarat k daca faci abdomene nu iti scape burta? adica am burticabig grin si incerc sa ma mentin facnd abdomene si nu prea da rezultatehappy ce tr sa fac sa scap de ea? este de ajuns sa alerg sa scap de burta si solduri?happy k in rest is slaba big grinbig grinbig grin va multumesc!

Răspuns Câştigător
| metonst54 a răspuns:

Da, daca vrei sa dai jos burta fa mult sport sau mult jogging(preferabil) si nu mai manca fast food etc.

3 răspunsuri:
| M.T explică:

Dar ceva ce pot face acasa :d nu am banihappy de salatongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mergi la masaj si impachetari! a dat rezultate la mai multe persoane pe care le cunosc. si poti continua si cu exercitiile pentru tonifiere. te pooop si... spor la dat "burta" jos!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Burta apare din cauza mancarurilor tipic fast-food, aceasta are un exces de hormoni care interactioneaza cu tesutul adipos(grasimea)de pe burta.este tipic oamenilor care mananca sau beau, fast-food.nu cumpara carne tocata ambalata, bauturi carbogazoase...sunt mancaruri modificate genetic.ai sa observi o groaza de baieti care au trasaturi(solduri, sani si torsul)tipic feminine, de aici l, i se trage.