| Lyndsey a întrebat:

Este adevarat ca daca sun la o persoana cu numar ascuns, numarul meu poate fi aflat printr-un program sau la politie?happy

Răspuns Câştigător
| ziggs a răspuns:

Da poate sa se duca la sediul de la ce companie este telefonul lui si sa vada... sper ca te-am ajutat baftawinking!

| Lyndsey explică (pentru ziggs):

Esti sigur?happy

| ziggs a răspuns (pentru Lyndsey):

Da sunt sigur asa am facut eu.

6 răspunsuri:
| GregHouse a răspuns:

Daca apelul este urmarit si vorbesti suficient de mult timp.
Cel putin asa se intampla in seriale laughing

| Delicacy a răspuns:

Da,ai îmbulinat-o.Te-am prins!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da,
un mod prin care sa iti ascunzi nr ar fi un program gen proxy(de la pc) din cauza caruia sa le redirectioneze semnalu catre o locatie falsa. sau ceva de genu.

| Mirunelu a răspuns:

Nu. Am inteles ca nici companiile de telefonie mobila nu-ti pot furniza aceasta informatie.