| PsyhoChild a întrebat:

Sunt minor, am 16 ani si vreau sa-mi comand o tigara electronica de pe eMAG.
Eu sunt fumator de mic, m-am apucat de la 11-12 ani si mereu am o senzatie proasta cand fumez tigari normale, ma doare capul si imi este ameteala.
Totusi am imprumutat una electronica de la un prieten si timp de o saptamana nu am avut treaba.Nu am avut deloc acea stare cand vapam.Parintii mei stiu ca fumez si au spus ca daca asta este alegerea mea vor accepta acest viciu, mai ales ca ambii fumeaza.
Deci, este in regula sa comand acest lucru de pe eMAG? Voi fi intrebat cand primesc coletul?(de obicei platesc la livrare)

Răspuns Câştigător
| Bondarel99 a răspuns:

Pe curier il intereseaza doar sa isi primeasca banii si atat. Niciun curier nu vrea sa aiba pachet retur crede-ma.

4 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Nu cred ca intreaba varsta.

| SG1995 a răspuns:

Asta, sau încearcă cele slim sunt mai slabe.

| Csander a răspuns:

Nu iti pui varsta reala si totul o sa fie ok, oricum nu ii pasa nimanui ca iti distrugi tu sanatatea.

| PsyhoChild explică (pentru Csander):

''oricum nu ii pasa nimanui ca iti distrugi tu sanatate''-auch! Parintii mei au incercat sa ma faca sa ma las de fumat, chiar un doctor mi-a recomandat sa incerc tigara electronica fara nicotina.Era de asteptat ca cineva sa comenteze asta, dar asta este purul adevar.
Pe eMAG nu-ti cere varsta