| ZgomotFaraSens a întrebat:

Buna happy. Este o intrebare mai intima! Este vorba de transpiratie. Cand sunt acasa nu transpir deloc, iar cand sunt afara imediat transpir, dar nu in preajma oricui transpir. Cand sunt la scoala transipr foarte mult, la fel si cand sunt cu altii prieteni sau prietene. Transpir foarte mult si e vizibil..foarte vizibil! big grin Vreau sa am niste pareri, adica daca stiti cum as putea indeparta obiceiul asta ar fi superb! Sa nu credeti ca nu ma dau cu deodorant laughing. Ma dau cu deodorant de a Fa! Dau funda pentru cine imi explica ce se intampla!

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

In primul rand cred ca e o chestie pshica daca transpiri doar in preajma unor oameni straini. ca sa nu se mai vada poarta si tu haine inchise la culoare

| Hasz a răspuns:

Ai emotii foarte multe si de aceea cand zici ceva probabil iti zici in gangul tau (aoleu n-am zis ceva bine, nu am pronuntat corect, etc.). Daca vrei mai date si tu cu un deodorant, o sa te ajute foarte mult. Funda?

| trust24 a răspuns:

Se intampla ca nu folosesti deodorany cum trebuie foloseste asta:BOROTALCO DEO http://www.beautyvip.it/product.php?id_product=2169

| ZgomotFaraSens explică (pentru trust24):

Chestia e ca am schimbat deodorantele si roll-oanele de m-am spart! Sincer nu mai stiu ce sa fac!

| qCrazyMe a răspuns:

Pai...cred ca atunci cand esti cu prietenii tai, si iti place de careva esti emotionata si transpiri. La scoala, s-ar putea tot de la sters si emotii.Cel putin asa pateam eu blushing. Deodorantul nu e bun, pentru ca, dandu-te cu mult, in speranta ca nu vei mai transpira, el se imprima in tricou/bluza si se uda...(cred :d) Eu ti-as recomanda ca, dupa ce te speli sa te dai la subrat cu un parfum. Nu conteaza de care e.

Sper ca te-am ajutat...sau, daca nu eu, altii.
Bafta!