| Elena_Alexandra_2001_dbhk a întrebat:

Este urgent
Eu si prietena mea nu ne mai intelegem deloc
E mereu pesimista si nu ma lasa sa mi exprim opiniile
De fiecare data cand vorbesc despre iubitul meu, aceasta spune ca de abia asteapta sa mi treaca de el
Daca cineva doreste sa vorbeasca cu mine si sa mi fie alaturi(ceea ce nu pot avea de la ea), sa ma contacteze
Multumesc pentru atentie

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Probabil mereu iesi cu el sau vorbesti aproape intruna despre el si asta poate deveni enervant pentru persoana aia fara sa-ti dai seama. Facand asta, ai frustrat-o si normal ca abia asteapta sa scapi de el ca sa poti reveni "la normal".

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna. Sigur e geloasa, i-ai acordat mai multa atentie iubitului in ultima vreme, sau ii vorbesti intruna de el si s-a saturat. Presupun ca ea nu are relatie si de aceea reactioneaza asa, am trecut si eu prin asta. Nu ii mai vorbi de el, faceti din nou lucruri doar voi doua.