| Lola_5471 a întrebat:

este ziua unei prietene si implineste 16 ani. vrem sa ii facem niste provocari. 16 ani = 16 provocari. cele mai bune idei au funda big hug si vot

1 răspuns:
| Nam a răspuns:

1. Provocare : Sa manance o ceapa sau un ardei foarte iute laughing
2. Sa, sune cu numar ascuns pe un profesor. director. (ceva)
3. Sa strice ceva urat depre ea pe strada...
4. Sa filtreze cu un baiat de pe strada.( Amuzant ar fi sa fie mai urat.)
5. Sa se sarute cu cineva cu care nu ar vrea. Mai gasesti tu Succes