| YourDreams a întrebat:

Buna :** Eu acum termin clasa a 7 a big grin, si la anul trebuie sa ma duc la liceu. Mi-am ales romana - engleza... Mi-ar trebui vara asta un caiet cu teste de engleza sau variante de examen. sau ceva caiet de vacanta. Unde as putea gasi? In baia mare sau online. Multumesc anticipat happy Dau FUNDA big grin

3 răspunsuri:
| Bia001 a răspuns:

Dar de ce trebuie sa te duci la liceu? nu ar trebui sa faci si clasa a8-a?

| YourDreams explică (pentru Bia001):

Am spus ca anul viitor ma duc la liceu. Si as vrea sa ma pregatesc putin de pe acumm big grin

| Bia001 a răspuns (pentru YourDreams):

Aha...