| alexiaalexa a întrebat:

Eu ador twilight foarte multttt si m-ai ales o ador pe bella.va rog sa ma ajutati sa seaman cu ea adica sa-mi dati idei cum sa ma imbrac ca si ea, machiajul, coafura etc as vrea sa seaman cu ea.am fata ca si ea ochi la fel. si parul la culoare mi ca si al ei. va rog sa ma ajutati!

1 răspuns:
| KoRoGirl a răspuns:

Pai daca observi, Bella nu e prea pretentioasa...se imbraca frumos,sport,uneori elegant,blugii si pantalonii de trening sunt foarte des intalnite in imbracamintea ei,bluze cu maneca lunga,simple,fara strasuri si sclipici(poade doar imprimeu),machiajul este cat mai natural, poate un luciu de buze, un pic de fond de ten bronzant(bile) si niste fard de pleoape. Sper ca te-am ajutat.