| alexiaalexa a întrebat:

Eu ador twilight foarte multttt si m-ai ales o ador pe bella.va rog sa ma ajutati sa seaman cu ea adica sa-mi dati idei cum sa ma imbrac ca si ea, machiajul, coafura etc as vrea sa seaman cu ea.am fata ca si ea ochi la fel. si parul la culoare mi ca si al ei. va rog sa ma ajutati foarte mult...

1 răspuns:
| lovegirl15 a răspuns:

De ce trebuie sa semeni cu ea? Fii tu insati. Poate lumea te-ar aprecia mai mult daca arati in felul tau, nu ca Bella.Nu-i mai bine sa ai un stil propriu decat sa,, il imprumuti'' de la altcineva?
Sfatul meu:Renunta la ideea asta de a semana ca Bella.Risti ca oamenii sa zica despre tine ca nu ai personalitate si ca esti obsedata de personaj.