| alexiaalexa a întrebat:

Eu ador twilight foarte multttt si m-ai ales o ador pe bella.va rog sa ma ajutati sa seaman cu ea adica sa-mi dati idei cum sa ma imbrac ca si ea, machiajul, coafura etc as vrea sa seaman cu ea.am fata ca si ea ochi la fel. si parul la culoare mi ca si al ei. va rog sa ma ajutati :d

Răspuns Câştigător
| l1t7leb0y19 a răspuns:

E rau de cei care vor sa ajunga precum modelele lor pentru ca viata nu e in ei ci ei traiesc viata modelelor si nu a lor. Traieste viata ta! Nu te lacomi la fructele din livezile strainilor. Nu stii ca tu esti pamantul fertil ce poate da nastere tuturor roadelor pe care le vrei? Calea buna a unuia poate fi calea gresita pentru tine. Fiecare sa mearga pe calea sa nebatuta.

FI TU INSUTI! ASA CUM ITI PLACE TIE SA FI! NU COPIA PE CINEVA.SI NU ITI SPUN DELOC CU RAUTATE! ITI DORESC O ZI SUPERBA IN CONTINUARE!

1 răspuns:
| Codrutzz a răspuns:

Si eu ador sa fac sex foarte mult si nu ma laud ca tine happy

P.S Daca spui ca semeni ca ea ce anume mai vrei sa schimbi la tine?straight face