| Dianadaianad a întrebat:

Salut va rog sa ma ajutati sa seaman cu bella swan din twilight la imbracaminte, coafura, machiaj cu ce sa ma imbrac ca si ea etc.va rog multt:d

2 răspunsuri:
| Idk007 a răspuns:

Pai dupa cum ai observat in Breaking Dawn.ea nu poarta tocuri,este simpla. Tenesi, tricouri, blugi.Mai mereu are parul desfacut(cu o bentita pe cap chiar).Nu stiu.
App.Mai bine ai asculta sfatul lui @yekto.Trebuie sa-ti pastrazi personalitatea:*
Succes!

| yekto a răspuns:

Dar de ce vrei sa fii ca ea. ai primit vreun rol de dublura a ei?
daca ai sa fii ca ea... tu cine mai esti, unde unde ai sa fii?