| anonim_4396 a întrebat:

Eu am 13 ani si am o relatie cu un baiat de 15 ani, suntem impreuna de 10 luni, ma inteleg foarte bine cu el, lui ii pot spune ori ce pentru ca ma intelege.Parintii nostri stiu de aceasta relatie. Vorbim foarte mult la telefon deoarece el e la liceu putin mai departe de orasul unde locuiesc eu, in generala eram la aceeasi scoala. Ce parere aveti despre aceasta relatie? Credeti ca sunt prea mica sa imi dau seama ce inseamna dragostea cu adevarat?

Răspuns Câştigător
| fluturas a răspuns:

Depinde de tine, eu cred ca poti sa stii destul de bine ce inseamna dragostea, puteti sa continuati relatie, e foarte bine ca parintii stiu de aceasta relatiewinking kiss, felicitari ca ati reusit sa le spuneti, daca te intelege si te iubeste, iar tu tii la el puteti linistiti sa continuati!winking kiss

4 răspunsuri:
| fluturas a răspuns:

Ms de fundita :*winking

| spyceygirl a răspuns:

Va felicit pentru ca ati psus parintilor vostri, este o relatie sincera intre voi, fi-ti impreuna in continuare, aveti sanse de viitor, puteti face cativa ani impreuna, numai sa u va ganditi la s*x deoarece sunteti inca nedezvoltati psihic mai ales, sa aveti parte de durata in relatie! bafta!

| adelutza_9680 a răspuns:

Eu cred ca ati putea continua relatia. Felicitarii pentru faptul ca le-ati spus parintilor.La varsta ta, ai putea stii ce este dragostea.Ar fii bine sa continuati aceasta relatie(bineinteles daca tineti unul la altul).

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da creed